NOVÉ STRÁNKY staj-tami.blog.cz

Listopad 2011

Asi tady nebudu

19. listopadu 2011 v 11:23 | Peanut
Ahoj, tak do středy tady asi nebudu, mám moc práce okolo jedné věci (MisCheY asi ví).

Dodělávám

17. listopadu 2011 v 10:51 | Peanut |  Deníček
Ahoj, dodělávám svůj blog o howrse (howrsse.blog.cz) moc tma toho sice neni, ale na tom se pracuje. Předelala jsem menu (dala jsem ho nahoru), dále jsem přidala článek o novinkách a bude tam všechno co se od loterie děje nebo už údálo. Pak přidám i božské koně, plemena tam jsou a jsou tam i ta z mezinárodního howrse. Tak doufám že tam příjdete.

Mimichodem dneska probíhá ten prodej kam jeli Hanďa, Mishel a Pepík, tak snad vyberou nějaké dobré koníky.

Aukce :)

14. listopadu 2011 v 15:14 | Peanut |  Deníček
Ahoj tak dneska odjeli Pepík, Hanďa a Mishel na aukci někam do německa pro nové koně. Budou kupvoat ročky max. dvouročky aby na ně byli zvyklí a mohly by si je sami naučit. No není to až tak aukce nevyvoláváte cenu ale chodíte mezi výběhy a vybíráte si koníka tímhle způsobem, koník má na ohlávce číslo. Pepík je jako doprovod.

Schleich 2012

13. listopadu 2011 v 15:09 | Peanut |  Deníček
Sice vím že je asi už všichni znáte, ale i přes to je sem dám.

Achaltekinská kobyla - Další pasoucí se kůň Schleich, upřímně se mi moc líbí, pasoucí se modely mám mo ráda. Klisna má pěknou světlou bravičku, nádherná kopýtka ode mně má 9/10. Určitě si ji budu kupovat.

Schleich Akhai-Theke veulen 13702
Achaltekinské hříbě - Tohle hříbátko je celkem povedené, má sice trochu maličkou hlavinku ale jinak barva dobrá. Hříbátku dávám 9/10 a určitě si ho koupím.

Schleich Camargue hengst 13710
Camargue hřebec - Je roztomilý, asi nic bych mu nevytkla, Camargové se mi moc líbí. Dávám 9/10 budu kupovat.

Schleich Camargue merrie 13711
Klisna Camargue - Té bych vytkla asi tak tu barvu, barva totiž působí trošičku odřeně. I přes to si ji ale chci koupit. Hodnocení bude asi 8/10.

Camargue hříbátko - Vypadá kapánek jako Achálek, má moc hubený krček na Camarga. Koupím si ho a hodnotím 8/10.

Tennessiský mimochodník klisna - Je pěkná, hodně se podobá Hannoverskému hřebci. Líbí se mi její barva a všechno 9/10 a ráda si ji koupím.

Tennessiský mimochodník hříbě - Pěkné má hezkou barvu a maličko se podobá Achaltekinovi (hříběti) 9/10 a koupím si ho.

Island hřebec - Možná valach, jelikož je k němu i klisna bude to hřebec. Je pěkný ale hříva mu moc slpívá s hlavičkou. 9/10 a kupuju.

Islandský koblyka - Upřímně má maličko divnou hlavičku, jinak vypadá slušně. 8/10 a kopím ji.

Hříbě Islanda - Roztomilé ale má maličkou hlavinku a divná kopýtka jinak je moc hezké. 9/10 koupím si ho.

Školní (Jezdecký) kůň - Mě se líbí, u mě to bude nějaký teplásek, má chrániče hezký postoj no prostě hezokej 9/10 :) koupím si ho.

A teď to nejlepší na konec
Haflingerské hříbátko - je tak sladké má roztomilý kukuček 10/10 určitě ho muim mít :)

Mám HAPPY náladu

12. listopadu 2011 v 11:30 | Peanut |  Deníček
Ahoj, takže ke konkům, koníci se mají super, jelikož začíná být chladněji tak chodíme trénovat to kryté jízdárny a začíná trocha odpočinku. Poslední akce na které budou naši koně je naše loučení s podzimem, je to projížďka po zasněžené krajině a následuje (teda měl by) menší parkur v kryté jízdárně. Akce je naše, ale napadlo mě že bysme to mohli udělat veřejně to si ještě rozmyslim. Už by to ale nebylo loučení s podzimem ale vítání zimy :) Tak co vy na to ??

A k HAPPY náladě, určitě každý z vás zná howrse, dneska jsem kupovala koně koupila jsem patlaninu Whiteho je to nádherný cremello a pak jsem chtěla koupit ještě jednoho koníka, tak jsem dala cenu do 2500 equus a co jsem nenašla ?? Jednorožce nádhernou klisnu Paintíka je trošku starší ale to nevadí, je v supr stavu zdravá, má hodně energie klisnička vypdá takhle: a jemnuje se Carry on, je tak sladká a s její pomocí se pokusim rozšířit si své jednorožce, pak nědky bych jednorožce možná i prodávala :)

:o)

8. listopadu 2011 v 18:07 | Peanut |  Deníček
Ahoj, dneska jsem neměla moc času jak jsem plánovala napsat profily koníkům a dodělat galerky. Takže to dodělám asi zítra. Profily přibudou jenom Noukymu a možná i koníkům Chlaďasovi a Lipikovi.

Nestihla jsem

5. listopadu 2011 v 20:32 | Peanut |  Deníček
Ahoj, včera jsem nestihla nic npasat, prostě vypadal jsem z domova ve třičtvrtě na čtyři a vrátila se až v půl desátý, Před tim jsem nemohl napsat taky nic sednul si sem brácha a jelikož šel pak na fotbal tak tady seděl, nachvíli mě sem pustil ale já se šla postarat o koně na Howrse. Takže se vám omlouvám a vynahradím.
Ben náš milovaný mazlík

Jak se u nás máme ?? (3.11.)

3. listopadu 2011 v 16:58 | Peanut |  Deníček
Ahoj, no hrůza. Dneska jsme ve škole psali slohovku, děsný musela jsem to dopisovat o přestávku a ještě to bylo zkrácený.
Zejtra máme do školy příjit v masce, Halloween se nějak opozdil, bude chodit nějaká školní komise a hodnotit výzdobu a masky celý třídy.

Koníci se maj moc dobře Urraco už pracuje na knížce Magica která je rozdělená na dvě části, ale víc vám neřeknu, nechce aby o tom někdo věděl.

ODPOZASTAVENO

2. listopadu 2011 v 14:43
Takže už jsem zpět.

Tak jsem tak koukala k Lucce na blog a našla jsem Schleich na rok 2012 tady je odkzaz, jdou fakt moc boží, mě se nejvíc líbí Achaltekinka. Všichni maj takový světlý a živý barvyčky a je jistý že je budu mít všechny. Zž Teď mám všechny co jsou aktuálně v prodeji (dva jsou doma ale budou žan vánoce nebo narozky)