NOVÉ STRÁNKY staj-tami.blog.cz

Srpen 2011

Zajímavé

31. srpna 2011 v 16:40 | Peanut
Podívejte se na dva první koně v tomto obchodě :) :)

Asi pozastavuju

31. srpna 2011 v 12:47 | Peanut |  Deníček
No asi to vypadá že bude nějakou dobu pozastaveno, nestíhám a tak. Pozastaveno bude max. týden a min. do pátku. No jo mám za blbý nápady a musím to napřed trošku vykoumat :)

Nevím

29. srpna 2011 v 17:29 | Peanut |  Deníček
Nevím .... co bych psala a prsotě nemám nápady takže nečekejte moc článků a když už tak nebudou tak dlouhý, ale spíš jen upozornění. Jako to to !!!!

Já ho mam tak ráda jako Bena tak i Toma :)

Poslendí dobou mam telecí nápady kdybych vám napsala co tak se budete divit. No prostě je tu konec léta a moje blbé nápady.

♥♥♥ Postavička z Kinder vajíčka :) :) :) ♥♥♥

Foto z dostihu již brzy !!!

27. srpna 2011 v 20:01 | Peanut
Ahoj, tak dostih se vyvedl, nejel se jen dostih ale jezdci jeli také drezuru a voltiž, koníci se koupali (napustili jsme trochu lehátko vzduhem pak ho pedepřeli a nalily do něj vodu) no byla taky soutěž kdo nejdíl vydrží na schodě. Dali jsme pár koníků na schod do bazénu a schválně skákay do vody aby jsme udělali vlny a dopadlo to dobře
3. místo Hannoverský hřebec Many
2. místo Sallyho stojánek (drezurní set s koněm)
1. místo Sall (kůň z drezurního setu s koněm)
Pak jsme je dali na lodičku a když jsme skočily do vody koníci vypadli tak jsme je lovily (záchranná služba) bylo jich čim dál víc a měli z toho opravdu srandu :) :) :)

A bude čekat i jedno překvápko :)

I ♥ Kobra 11

27. srpna 2011 v 19:20 | Peanut |  Deníček
Miluju, jsem závislák a i přes to že ráno nerada vstávám tak pro Kobru vstanu v pohodě (davají na Markíze kolem 9:15) Prostě je to asi tak nejlepší seriál který jsem kdy viděla :) Znám každý díl od prvního :) Ale i přes to že je to Dálniční policie jsou tam občas koně :)


obrázek z druhé série myslím že Loupeživý rytíř koník je úplně ňuninky, poprvé na koni :)
opět na koni

Zdroj těchto fotek André

Obrázek k jedné ze suprových hlášek
Ben: Proč zrovna já musim dostat poníka..??
Semir doplňuje: Máte stejnej účes....

Seznam SCH které bych do konce roku chtěla

27. srpna 2011 v 11:48 | Peanut
Ačkoliv je nadpis dlouhý je to tak do konce roku my zbývájí Narozeniny a Vánoce. Mamka řekla že k Vánocům su můžu vybrat koníky které chci a ona my je objedná. Prostě mě očividně ve sbírání plně podporuje a já jsem za to ráda :)
Tak tady to je:

Nevíte někdo ??

27. srpna 2011 v 11:05 | Peanut |  Deníček
Ahoj, chtěla bych se vás zeptat jestli někdo nevíte jaký je největší ranch se SCH, Papo, Bullyland a Collecta v ČR ??
Docela mě to zajímá jestli víte i počet koní tak napište do komentů. My jsme s Kachničkou společný ranch a dohormady máme 120 koní a zdůrazňuji nesmí tam být ani jeden Breyer (započítaný v počtu koní).
Předem dík za opodvěď Peanut :)

Jak se máme

24. srpna 2011 v 13:01 | Peanut
Ahoj, tak dneska možná bude menší dostih s 6 koníky. Mohlo by to vyjít jen musím zavolat Kachničce aby jsme mohly uspořádat už víme kdo koho pojede a jelikož Pepík nemůže s Girou pojede jinou klisnu.

Koníci se maj fakt super, už se těší na dostih a Gira je tak trochu smutná že nemůže bežet, Jessica ji uklidňuje že příště to určitě pude a ona poběží.

Pepík je nejlepší jezdec na ranchi. Míša pojede nějakého klidnějšího koně, Hanďa ještě přesně neví koho si má vybrat vybírá mezi Valentýnem nebo někým jiným. Nakonec Filip má vybráno jede Apanatschiho (Apače). Možná se to ještě změní tak že někdo ode mně pojede koníka od Kachničky.

Určo jestli dostih bude tak nafotím (ale je vedro tak možná bude krátký). Přeci jen nebudem koníky tak přehřívat.

Chudinka Gira

21. srpna 2011 v 18:38 | Peanut |  Deníček
Ahoj, chudinka Pepova klisna Gira, včera se ztratila Corneta a Pepa ji běžel najít než se setmí a v lese se objeví pytláci a Cornetu chytí. Gira běžela a podařilo se jim Cornetu najít. Pepa Cornetu chytil, ale když nasedal tak Corneta běžela cestou k hřebčínu a nakonec doběhla domů. Pepa tedy nasedl a jel s Girou cestou kudy odtryskala Corneta když už byli u Hřebčína Gira špatně šlápla a teď má natažený šlachy na přední noze. Chudinka bude muset být s Křemílkem v boxu, jenže se k němu bude chovat ošklivě a on k ní vlastně taky. Nenechala si nohu ani prohlídnout od Handi a ani od Pepy kterému důvěřuje.

Počasí pod psa

19. srpna 2011 v 10:33 | Peanut |  Deníček
AHoj, tak a je to totálně v pr*** !!!
Prší hrozně takže koníci musej bejt ve velký krytý jízdárně nemáme dodělaný stáje.
Je bouřka a už se mi restartoval PC.
Křemílek si měl jít chvilku zatrénovat, ale odmítá jít ven ze svého boxu (máto opravdu kousek do kryté jízdárny cca 3m)
Nedá se nic dělat počasí je počasí